Hakkımızda

Oliva Gıda San Tic Ltd Şti 2007 senesinde Aydın’ın Söke ilçesinde zeytinyağı üreticisi firma olarak kuruldu. Kusursuz zeytinyağı üretimine başlamadan önce 3 yıl yurt içi ve yurt dışında ciddi ARGE çalışmaları yaptıktan sonra fabrikamızda 2010 Kasım ayında üretime başladık. Zeytinin dalından son tüketiciye ulaşana dek tüm aşamalarında faaliyet gösteren şirketimiz, yüksek kaliteli ürünleri ile ulusal ve uluslararası çok sayıda ödüller alarak kısa sürede tanınmış markalar arasında yerini almıştır.
100 Tonluk Organik ve 1000 tonluk konvansiyonel soğuk sıkım zeytinyağı üretimi ile sağlık kaynağı kaliteli zeytinyağını yurtiçi ve yurtdışında binlerce tüketicinin tüketimine sunmaktadır
Oliva Gıda zeytin tarımı, zeytinyağı üretimi, depolama, dolum, etiketleme ve pazarlama alanlarında faliyet göstermektedir. Markalı ve toptan olarak satış yapan firmamız, üretim kapasitesini, ürün çeşitliliğini ve satış ağını genişletmeye yönelik yatırımlarına devam etmektedir.
Tüketicilerimizin kendi üretimimiz olan Organik Sertifikalı zeytinlerimizden aynı zamanda sofralarında da yararlanmaları için 2017 yılında üretime başlamıştır.