Fabrikamız

Ekolojik sistem, iki fazlı kontini zeytinyağı fabrikamız Kasım 2010’da Aydın Söke ilçesinde faaliyete geçti. Günlük 60 ton zeytin kapasite ile %100 soğuk sıkım zeytinyağı üretimine başlayan ve daha sonra sadece ORGANİK SERTİFİKALI taze ZEYTİNLERİ ayrı bir hatta işleyerek butik tarzda yüksek kaliteli zeytinyağı üretebilmek için ikinci senesinde aynı kapasitede ikinci üretim hattı ilave edilerek günlük toplam 120 ton zeytin işleme kapasitesine ulaşan tesisimizde zemin ve duvarlarda küf ve bakteri tutmayan epoksi kaplama yapılmıştır. Üretim alanını toz, mikroorganizma, gün ışığı ve nem gibi zararlı etmenlerden koruyacak mimari dizayn uygulanmıştır.
Olabilecek en kaliteli zeytinyağını üretebilmek maksadıyla 25,000 adet asırlık zeytin ağaçlarının bulunduğu 2,500 dekarlık ORGANİK SERTİFİKALI zeytinliğimizin bakımı, zeytinlerin hasadı, fabrikaya nakli, fabrikamızda üretim ve dolumu tamamen kendi kontrolümüzde yapılmaktadır
Toplam 650 metrekare kapalı, 400 metrekare yarı kapalı, 3000 metrekare açık alanda, günlük 120 ton zeytin işleme kapasitesi olan ekolojik sistem zeytinyağı makinemiz ve 270 ton kapasiteli paslanmaz çelik krom-nikel, azot baskılı depolama bölümümüz, laboratuvarımız, yarı otomatik dolum ve etiketleme ünitelerimiz ile hizmet vermekteyiz. Firmamız , ISO 9001:2008 ve ISO 22000:2005 ve CONTROL UNION Organik sertifikalarına sahip olup kalite ve kapasite artışına yönelik yatırımlarına devam etmektedir.